ZESTAW KÓŁ ZIMOWYCH MERCEDES-BENZ G-KLASA (N465, W465) 275/50 R20
Cena regularna:
towar niedostępny
Produkty w zestawie
Aby dodać zestaw do koszyka, wybierz wymagane warianty dla każdego z produktów.
KOŁO ZIMOWE MERCEDES-BENZ G-KLASA (N465, W465) 275/50 R20
zobacz galerię (2)
Producent: MERCEDES-BENZ
Ilość w zestawie: 4 szt.
Cena poza zestawem 5 315,00 zł
Taniej w zestawie!Koło kompletne do pojazdów Mercedes-Benz G- Klasa (N465, W465)
275/50 R20 XL 113V, 8,5 J x 20 ET 32,2
Producent: Continental
FA/RA
Opis
Kompletny zestaw kół dedykowany do pojazdów Mercedes-Benz G-Klasa (N465, W465)
Oferujemy szeroki wybór rozmiarów felg oraz opon, aby dostosować je do Twoich potrzeb i preferencji.
Będąc w posiadaniu kompletnych kół, wymiana opon na Twoim samochodzie będzie szybka i łatwa, a Ty będziesz mógł cieszyć się bezpieczną i komfortową jazdą.
Zdjęcie koła jest katalogowe i wygląd bieżnika może się różnic.
Uwaga! Przed dokonaniem zakupu zalecamy weryfikację numeru nadwozia VIN.
Istnieje wiele kombinacji felg i opon, które pasują do różnych wersji pojazdu, dlatego ważne jest, aby upewnić się, że wybierasz właściwe koła. Zakup 4 sztuk takich samych kół nie oznacza, że Twój samochód będzie mógł bezpiecznie poruszać się po drogach.
W celu zapewnienia właściwego dopasowania kół do Twojego pojazdu, prosimy o podanie numeru VIN.
Dzięki temu będziemy mogli dobrać dedykowane i homologowane koła, odpowiednie do Twojego konkretnego modelu, wersji samochodu oraz jego wyposażenia.
Dane techniczne
| Szerokość opony | 275 mm |
| Profil opony | 50 |
| Sezon | Zima |
| Powłoka | Połysk |
| Kolor | Czarny |
| Wzór | wieloramienne |
| Rozstaw śrub | 5x112 |
| Liczba felg w ofercie | 1 szt. |
| Szerokość felgi | 8.5" |
| Średnica felgi | 20" |
| Odsadzenie ET | 32,2 |
| AMG | Tak |
| Poziom hałasu zewnętrznego | 73dB |
| Klasa zew. hałasu toczenia | B |
| Klasa przyczepności | B |
| Klasa efektywności paliwowej | C |