ZESTAW KÓŁ ZIMOWYCH MERCEDES-BENZ CLA (C118, X118), KLASA A (W177, V177) 225/40 R19
Cena regularna:
towar niedostępny
Produkty w zestawie
Aby dodać zestaw do koszyka, wybierz wymagane warianty dla każdego z produktów.
KOŁO ZIMOWE MERCEDES-BENZ CLA (C118, X118), A KLASA (W177) 225/40 R19
zobacz galerię (2)
Producent: MERCEDES-BENZ
Ilość w zestawie: 2 szt.
Cena poza zestawem 3 189,00 zł
Taniej w zestawie!Koło zimowe Mercedes-Benz CLA (C118, X118), Klasa A (W177)
225/40 R19 XL 93H, 7,5 J x 19 ET 49
FA/RA
Kierunek jazdy: P, Oś Tylna/Przednia
KOŁO ZIMOWE MERCEDES-BENZ CLA (C118, X118), A KLASA (W177) 225/40 R19
zobacz galerię (2)
Producent: MERCEDES-BENZ
Ilość w zestawie: 2 szt.
Cena poza zestawem 3 189,00 zł
Taniej w zestawie!Koło zimowe Mercedes-Benz CLA (C118, X118), Klasa A (W177)
225/40 R19 XL 93H, 7,5 J x 19 ET 49
FA/RA
Kierunek jazdy: L, Oś Tylna/Przednia
Opis
Kompletny zestaw kół dedykowany do pojazdów Mercedes-Benz CLA (C118, X118), Klasa A (W177, V177)
Oferujemy szeroki wybór rozmiarów felg oraz opon, aby dostosować je do Twoich potrzeb i preferencji.
Będąc w posiadaniu kompletnych kół, wymiana opon na Twoim samochodzie będzie szybka i łatwa, a Ty będziesz mógł cieszyć się bezpieczną i komfortową jazdą.
Zdjęcie koła jest katalogowe i wygląd bieżnika może się różnic.
Opona: W SottoZero 3 MO
Uwaga! Przed dokonaniem zakupu zalecamy weryfikację numeru nadwozia VIN.
Istnieje wiele kombinacji felg i opon, które pasują do różnych wersji pojazdu, dlatego ważne jest, aby upewnić się, że wybierasz właściwe koła. Zakup 4 sztuk takich samych kół nie oznacza, że Twój samochód będzie mógł bezpiecznie poruszać się po drogach.
W celu zapewnienia właściwego dopasowania kół do Twojego pojazdu, prosimy o podanie numeru VIN.
Dzięki temu będziemy mogli dobrać dedykowane i homologowane koła, odpowiednie do Twojego konkretnego modelu, wersji samochodu oraz jego wyposażenia.
Dane techniczne
| Szerokość opony | 225 mm |
| Profil opony | 40 |
| Sezon | Zima |
| Powłoka | Połysk |
| Kolor | Srebrny |
| Wzór | pięcioramienne |
| Rozstaw śrub | 5x112 |
| Liczba felg w ofercie | 1 szt. |
| Szerokość felgi | 7.5" |
| Średnica felgi | 19" |
| Odsadzenie ET | 49 |
| AMG | Nie |