KOŁO ZIMOWE MERCEDES-BENZ GLS (X167) 285/45 R22
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Oferta dotyczy 1szt. kompletnego koła (opona + felga i czujnik).
W celu kompletacji zestawu kompletnych kół do pojazdów Mercedes-Benz zalecamy weryfikację wg. nr nadwozia VIN nadwozia.
Nasz doradca pomoże Ci dobrać odpowiedni zestaw i odpowie na Twoje ewentualne pytania.
Ogumienie zimowe: Scorpion Winter MO
Odpowiednie dla modelu Mercedesa GLS (X167)
Strona: Prawa, Oś: Przód/Tył
Dane techniczne
| Szerokość opony | 285 mm |
| Profil opony | 45 |
| Sezon | Lato |
| Powłoka | Połysk |
| Kolor | Szary |
| Wzór | wieloramienne |
| Rozstaw śrub | 5x112 |
| Liczba felg w ofercie | 1 szt. |
| Szerokość felgi | 9.5" |
| Średnica felgi | 22" |
| Odsadzenie ET | 45 |
| AMG | Tak |
| Poziom hałasu zewnętrznego | 73dB |
| Klasa zew. hałasu toczenia | B |
| Klasa przyczepności | B |
| Klasa efektywności paliwowej | C |