KOŁO ZIMOWE MERCEDES-BENZ GLE (V167)
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Oferta dotyczy 1szt. kompletnego koła (opona + felga i czujnik).
W celu kompletacji zestawu kompletnych kół do pojazdów Mercedes-Benz zalecamy weryfikację wg. nr nadwozia VIN nadwozia.
Nasz doradca pomoże Ci dobrać odpowiedni zestaw i odpowie na Twoje ewentualne pytania.
Odpowiednie dla modelu Mercedesa GLE (V167)
Strona: Prawa, Oś: Przód/Tył
Dane techniczne
| Szerokość opony | 255 mm |
| Profil opony | 50 |
| Sezon | Zima |
| Powłoka | Połysk |
| Kolor | Srebrny |
| Wzór | pięcioramienne |
| Rozstaw śrub | 5x112 |
| Liczba felg w ofercie | 1 szt. |
| Szerokość felgi | 8.0" |
| Średnica felgi | 19" |
| Odsadzenie ET | 61 |
| AMG | Nie |