KOŁO ZIMOWE MERCEDES-BENZ GLE (C167, V167) 315/40 R21
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Oferta dotyczy 1szt. kompletnego koła (opona + felga i czujnik).
W celu kompletacji zestawu kompletnych kół do pojazdów Mercedes-Benz zalecamy weryfikację wg. nr nadwozia VIN nadwozia.
Nasz doradca pomoże Ci dobrać odpowiedni zestaw i odpowie na Twoje ewentualne pytania.
Ogumienie zimowe: Scorpion Winter 2 MO1
Odpowiednie dla modelu Mercedesa GLE (C167, V167)
Strona: Lewa, Oś: Tył
Dane techniczne
| Szerokość opony | 315 mm |
| Profil opony | 40 |
| Sezon | Zima |
| Powłoka | Połysk |
| Kolor | Szary |
| Wzór | pięcioramienne |
| Rozstaw śrub | 5x112 |
| Liczba felg w ofercie | 1 szt. |
| Szerokość felgi | 11.0" |
| Średnica felgi | 21" |
| Odsadzenie ET | 47 |
| AMG | Tak |
| Poziom hałasu zewnętrznego | 74dB |
| Klasa zew. hałasu toczenia | B |
| Klasa przyczepności | B |
| Klasa efektywności paliwowej | C |