KOŁO ZIMOWE MERCEDES-BENZ GLA (H247), GLB (H247, X247) 215/65 R17
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Oferta dotyczy 1szt. kompletnego koła (opona + felga i czujnik).
W celu kompletacji zestawu kompletnych kół do pojazdów Mercedes-Benz zalecamy weryfikację wg. nr nadwozia VIN nadwozia.
Nasz doradca pomoże Ci dobrać odpowiedni zestaw i odpowie na Twoje ewentualne pytania.
Ogumienie zimowe: Pilot Alpin 5 MO
Odpowiednie dla modelu Mercedesa GLA (H247), GLB (H247, X247)
Strona: Prawa, Oś: P/T
Dane techniczne
| Szerokość opony | 215 mm |
| Profil opony | 65 |
| Sezon | Zima |
| Powłoka | Brak informacji |
| Kolor | Srebrny |
| Wzór | pięcioramienne |
| Rozstaw śrub | 5x112 |
| Liczba felg w ofercie | 1 szt. |
| Szerokość felgi | 6.5" |
| Średnica felgi | 17" |
| Odsadzenie ET | 44 |
| AMG | Nie |
| Poziom hałasu zewnętrznego | 70dB |
| Klasa zew. hałasu toczenia | A |
| Klasa przyczepności | B |
| Klasa efektywności paliwowej | C |