KOŁO ZIMOWE MERCEDES-BENZ E-KLASA (S214, W214) 275/40 R19
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Oferta dotyczy 1szt. kompletnego koła (opona + felga i czujnik).
W celu kompletacji zestawu kompletnych kół do pojazdów Mercedes-Benz zalecamy weryfikację wg. nr nadwozia VIN nadwozia.
Nasz doradca pomoże Ci dobrać odpowiedni zestaw i odpowie na Twoje ewentualne pytania.
Ogumienie zimowe: WinterContact TS 860 S MO
Odpowiednie dla modelu Mercedesa E-Klasa (S214/W214)
Oś: Przód
Dane techniczne
| Powłoka | Połysk |
| Kolor | Czarny |
| Wzór | pięcioramienne |
| Rozstaw śrub | 5x112 |
| Liczba felg w ofercie | 1 szt. |
| Szerokość felgi | 9.5" |
| Średnica felgi | 19" |
| Odsadzenie ET | 51 |
| AMG | Nie |
| Poziom hałasu zewnętrznego | 72dB |
| Klasa zew. hałasu toczenia | B |
| Klasa przyczepności | B |
| Klasa efektywności paliwowej | C |