KOŁO ZIMOWE MERCEDES-BENZ E-KLASA (S213)
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Oferta dotyczy 1szt. kompletnego koła (opona + felga i czujnik).
W celu kompletacji zestawu kompletnych kół do pojazdów Mercedes-Benz zalecamy weryfikację wg. nr nadwozia VIN nadwozia.
Nasz doradca pomoże Ci dobrać odpowiedni zestaw i odpowie na Twoje ewentualne pytania.
Ogumienie zimowe: W SottoZero 3 MO
Odpowiednie dla modelu Mercedesa Klasa E (213)
Strona: Lewa, Oś: P/T
Dane techniczne
| Szerokość opony | 245 mm |
| Profil opony | 45 |
| Sezon | Zima |
| Powłoka | Matowa |
| Kolor | Szary |
| Wzór | wieloramienne |
| Rozstaw śrub | 5x112 |
| Liczba felg w ofercie | 1 szt. |
| Szerokość felgi | 8.0" |
| Średnica felgi | 19" |
| Odsadzenie ET | 38 |
| AMG | Nie |
| Poziom hałasu zewnętrznego | 72dB |
| Klasa zew. hałasu toczenia | B |
| Klasa przyczepności | B |
| Klasa efektywności paliwowej | D |