KOŁO ZIMOWE MERCEDES-BENZ CLA C174
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Oferta dotyczy 1szt. kompletnego koła (opona + felga i czujnik).
W celu kompletacji zestawu kompletnych kół do pojazdów Mercedes-Benz zalecamy weryfikację wg. nr nadwozia VIN nadwozia.
Nasz doradca pomoże Ci dobrać odpowiedni zestaw i odpowie na Twoje ewentualne pytania.
Ogumienie zimowe: Pilot Alpin 5 MO
Producent: Michelin
Odpowiednie dla modelu Mercedesa CLA C174
Strona: Lewa, Oś: Przednia
Dane techniczne
| Szerokość opony | 255 mm |
| Profil opony | 40 |
| Sezon | Zima |
| Powłoka | Połysk |
| Kolor | Czarny |
| Wzór | pięcioramienne |
| Rozstaw śrub | 5x112 |
| Liczba felg w ofercie | 1 szt. |
| Szerokość felgi | 9.0" |
| Średnica felgi | 18" |
| Odsadzenie ET | 66 |
| AMG | Nie |
| Poziom hałasu zewnętrznego | 73dB |
| Klasa zew. hałasu toczenia | B |
| Klasa przyczepności | C |
| Klasa efektywności paliwowej | B |