KOŁO ZIMOWE MERCEDES-BENZ AMG GT X290
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Oferta dotyczy 1szt. kompletnego koła (opona + felga i czujnik).
W celu kompletacji zestawu kompletnych kół do pojazdów Mercedes-Benz zalecamy weryfikację wg. nr nadwozia VIN nadwozia.
Nasz doradca pomoże Ci dobrać odpowiedni zestaw i odpowie na Twoje ewentualne pytania.
Ogumienie zimowe: P Zero Winter MO1
Producent: Pirelli
Odpowiednie dla modelu Mercedesa AMG GT X290
Strona: Prawa/Lewa, Oś: Tylna
Dane techniczne
| Szerokość opony | 255 mm |
| Profil opony | 45 |
| Sezon | Zima |
| Powłoka | Połysk |
| Kolor | Szary |
| Wzór | pięcioramienne |
| Rozstaw śrub | 5x112 |
| Liczba felg w ofercie | 1 szt. |
| Szerokość felgi | 9.5" |
| Średnica felgi | 19" |
| Odsadzenie ET | 22,5 |
| AMG | Tak |
| Poziom hałasu zewnętrznego | 69dB |
| Klasa zew. hałasu toczenia | A |
| Klasa przyczepności | C |
| Klasa efektywności paliwowej | D |