KOŁO ZIMOWE MERCEDES-BENZ 19' KLASA C (A205/C205) 285/30 R19
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Oferta dotyczy 1szt. kompletnego koła (opona + felga i czujnik).
W celu kompletacji zestawu kompletnych kół do pojazdów Mercedes-Benz zalecamy weryfikację wg. nr nadwozia VIN nadwozia.
Nasz doradca pomoże Ci dobrać odpowiedni zestaw i odpowie na Twoje ewentualne pytania.
Odpowiednie dla modelu Mercedesa Klasa C (A205/C206)
Dane techniczne
| Szerokość opony | 285 mm |
| Profil opony | 30 |
| Sezon | Zima |
| Powłoka | Połysk |
| Kolor | Srebrny |
| Wzór | czteroramienne |
| Rozstaw śrub | 5x112 |
| Liczba felg w ofercie | 1 szt. |
| Szerokość felgi | 10.5" |
| Średnica felgi | 19" |
| Odsadzenie ET | 57 |
| AMG | Nie |
| Poziom hałasu zewnętrznego | 72dB |
| Klasa zew. hałasu toczenia | A |
| Klasa przyczepności | C |
| Klasa efektywności paliwowej | C |