KOŁO ZIMOWE MERCEDES-AMG CLS (C257) 245/40 R19
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Oferta dotyczy 1szt. kompletnego koła (opona + felga i czujnik).
W celu kompletacji zestawu kompletnych kół do pojazdów Mercedes-Benz zalecamy weryfikację wg. nr nadwozia VIN nadwozia.
Nasz doradca pomoże Ci dobrać odpowiedni zestaw i odpowie na Twoje ewentualne pytania.
Ogumienie zimowe: Pilot Alpin 5 MO
Producent: Michelin
Odpowiednie dla modelu Mercedesa CLS (C257)
Strona: Prawa, Oś: Przód
Dane techniczne
| Szerokość opony | 245 mm |
| Profil opony | 40 |
| Sezon | Zima |
| Powłoka | Połysk |
| Kolor | Srebrny |
| Wzór | pięcioramienne |
| Rozstaw śrub | 5x112 |
| Liczba felg w ofercie | 1 szt. |
| Szerokość felgi | 8.0" |
| Średnica felgi | 19" |
| Odsadzenie ET | 33 |
| AMG | Tak |
| Poziom hałasu zewnętrznego | 72dB |
| Klasa zew. hałasu toczenia | B |
| Klasa przyczepności | B |
| Klasa efektywności paliwowej | D |