KOŁO ZIMOWE MERCEDES-BENZ C KLASA (A205, C205, S205, W205) 225/45 R18
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Oferta dotyczy 1szt. kompletnego koła (opona + felga i czujnik).
W celu kompletacji zestawu kompletnych kół do pojazdów Mercedes-Benz zalecamy weryfikację wg. nr nadwozia VIN nadwozia.
Nasz doradca pomoże Ci dobrać odpowiedni zestaw i odpowie na Twoje ewentualne pytania.
Ogumienie zimowe: SottoZero 3 MO
Odpowiednie dla modelu Mercedesa C KLASA (A205, C205, S205, W205)
Strona: Prawa, Oś: Przód
Dane techniczne
| Szerokość opony | 225 mm |
| Profil opony | 45 |
| Sezon | Zima |
| Powłoka | Połysk |
| Kolor | Czarny |
| Wzór | pięcioramienne |
| Rozstaw śrub | 5x112 |
| Liczba felg w ofercie | 1 szt. |
| Szerokość felgi | 7.5" |
| Średnica felgi | 18" |
| Odsadzenie ET | 33 |
| AMG | Tak |
| Poziom hałasu zewnętrznego | 69dB |
| Klasa zew. hałasu toczenia | A |
| Klasa przyczepności | B |
| Klasa efektywności paliwowej | D |