Opcje przeglądania
MASKOTKA DUDUŚ #KochamyMercedesy
Maskotka DUDUŚ #KochamyMercedesy
MERCEDES-AMG G63 ZDALNIE STEROWANY
Model Mercedes-Benz AMG G63 w skali 1:14 zdalnie sterowany na pilota
MERCEDES-AMG G63 ZDALNIE STEROWANY CZARNY
Model Mercedes-Benz AMG G63 w skali 1:24 zdalnie sterowany na pilota
MERCEDES-AMG GT3 1:14 ROBOT ZDALNIE STEROWANY
| Producent | Mercedes-Benz |
|---|---|
| <ateriał | Tworzywo sztuczne |
| Kolor |
Żółty |
| Nadajnik | 2,4 GHz |
| Przeznaczenie | Dla dzieci powyżej 6 roku życia |
| Ostrzeżenie | Nie nadaje sie dla dzieci poniżej 36 miesiecy |
| Kod produktu | B66057340 |
MERCEDES-AMG GT3 1:14 ROBOT ZDALNIE STEROWANY
| Producent | Mercedes-Benz |
|---|---|
| <ateriał | Tworzywo sztuczne |
| Kolor |
Szary |
| Nadajnik | 2,4 GHz |
| Przeznaczenie | Dla dzieci powyżej 6 roku życia |
| Ostrzeżenie | Nie nadaje sie dla dzieci poniżej 36 miesiecy |
| Kod produktu | B66057339 |
MERCEDES-AMG GT3 PERFORMANCE ZDALNIE STEROWANY 1:14 SZARY
Zdalnie sterowany samochód Mercedes-AMG GT3
MIŚ PLUSZOWY MERCEDES-BENZ
Miś pluszowy Mercedes-Benz
MODEL MERCEDES-AMG ONE MODEL R/C Z KLOCKÓW
Model Mercedes-AMG ONE model z klocków
MODELIK 1:64 MERCEDES-BENZ SPRINTER POLICJA
| Producent | Majorette |
|---|---|
| Skala | 1:64 |
| materiał | Metal |
| Kolor | Szary |
| Długość | ok. 8 cm |
| Kod produktu | B66965021 |
MODELIK 1:64 MERCEDES-BENZ SPRINTER STRAŻ POŻARNA
| Producent | Majorette |
|---|---|
| Skala | 1:64 |
| materiał | Metal |
| Kolor | Czerwony Żółty |
| Długość | ok. 8 cm |
| Kod produktu | B66965022 |
MODELIK MERCEDES-BENZ SPRINTER AMBULANS
Modelik Mercedes-Benz Sprinter ambulans
MODELIK MERCEDES-BENZ SPRINTER CZERWONY 1:32
Modelik Mercedes-Benz SPRINTER 1:32 czerwony
MODELIK MERCEDES-BENZ SPRINTER DHL Z AKCESORIAMI
Modelik Mercedes-Benz Sprinter DHL z akcesoriami 1:16
MODELIK MERCEDES-BENZ SPRINTER UPS 1:32
Modelik Mercedes-Benz SPRINTER UPS 1:32
MODELIK MERCEDES-BENZ SPRINTER UPS Z AKCESORIAMI
Modelik Mercedes-Benz UPS 1:16







