Opcje przeglądania
Kategorie
Wysyłka w
Cena
-
od
do
TORBA SPORTOWA MERCEDES-BENZ
Torba sportowa Mercedes-Benz
TORBA TERMICZNA COOLER MERCEDES-BENZ
Torba termiczna cooler Mercedes-Benz
WALIZKA LITE-BOX SPINNER 69
| Producent | Samsonite |
|---|---|
| Wymiary | 69 x 27 x 46 cm |
| Pojemność | ok. 75L |
| Waga | ok. 2,7 kg |
| Materiał | Curv |
| Rodzaj walizki | Twarda |
| Zamek | TSA |
| Kod produktu | B66958484 |
WALIZKA LITE-BOX SPINNER 69
| Producent | Samsonite |
|---|---|
| materiał | Curv |
| Wymiary | ok. 46 x 27 x 69 cm |
| Pojemność | ok. 75L |
| Waga | ok. 2,7 kg |
| Zamek | TSA |
| Kod produktu | B66958490 |
WALIZKA M5 MERCEDES-BENZ
Walizka M5 Mercedes-Benz
WALIZKA PODRÓŻNA MERCEDES-BENZ 41L. L
WALIZKA PODRÓŻNA MATERIAŁOWA MERCEDES-BENZ SPINNER 55 X'BLADE (41L.) L
WALIZKA PODRÓŻNA MERCEDES-BENZ 72L. XL
WALIZKA PODRÓŻNA MATERIAŁOWA MERCEDES-BENZ SPINNER 65 X'BLADE (72L.) XL
WALIZKA PODRÓŻNA MERCEDES-BENZ 75L. XL
WALIZKA PODRÓŻNA MERCEDES-BENZ CZARNA SPINNER 69 (75L.) XL
WALIZKA PODRÓŻNA MERCEDES-BENZ 95L. XXL
WALIZKA PODRÓŻNA MATERIAŁOWA MERCEDES-BENZ SPINNER 71 X'BLADE (95L.) XXL
WALIZKA PODRÓŻNA MERCEDES-BENZ 97L. XXL
WALIZKA PODRÓŻNA MERCEDES-BENZ SPINNER 75 (97L.) XXL
WALIZKA PODRÓŻNA MERCEDES-BENZ 97L. XXL
WALIZKA TURYSTYCZNA MERCEDES-BENZ SPINNER 75 CZERWONA (97L.) XXL
WALIZKA PODRÓŻNA MERCEDES-BENZ SPINNER 93L. XXL
WALIZKA PODRÓZNA MERCEDES-BENZ SAMSONITE SPINNER 75 (93L.) XXL
ZAPALNICZKA ZIPPO MERCEDES-BENZ TRUCK
| Producent | Zippo |
|---|---|
| Materiał | Mosiądz chromowany na matowo |
| Wymiary | ok. 4 x 6 x 1,5 cm |







