Opcje przeglądania
MODEL WYWROTKA BUDOWLANA MERCEDES-BENZ
Wywrotka budowlana Mercedes-Benz Arocs
MODELIK 1:12 MERCEDES-BENZ KLASA G63 4X4
| Producent | NZG |
|---|---|
| Skala | 1:12 |
| materiał | metal |
| Kolor | Granatowy |
| Długość | ok. 41 cm |
| Kod produktu | B66960812 |
MODELIK 1:18 MERCEDES-AMG E60 W124
| Producent | GT Spirit |
|---|---|
| Skala | 1:18 |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Biały |
| Długość | ok. 26 cm |
| Kod produktu | B66040640 |
MODELIK 1:18 MERCEDES-AMG GLS 63
| Producent | GT Spirit |
|---|---|
| Skala | 1:18 |
| materiał | metal |
| Kolor | Biały |
| Długość | ok. 26 cm |
| Kod produktu | B66965709 |
MODELIK 1:18 MERCEDES-AMG GT S
| Producent | Norev |
|---|---|
| Skala | 1:18 |
| materiał | metal |
| Kolor | Srebrny |
| Długość | ok. 26 cm |
| Kod produktu | B66960342 |
MODELIK 1:18 MERCEDES-BENZ W201
| Producent | Norev |
|---|---|
| Skala | 1:18 |
| materiał | metal |
| Kolor | Czarny |
| Długość | ok. 26 cm |
| Kod produktu | B66040663 |
MODELIK 1:18 MERCEDES-BENZ 200 W123 (1980-1985)
| Producent | Norev |
|---|---|
| Skala | 1:18 |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Zielony Czerwony |
| Długość | 26 cm |
| Kod produktu | B66040654 B66040653 |
MODELIK 1:18 MERCEDES-BENZ 300SL ROADSTER
Modelik Mercedes-Benz 300 SL W 198 II (1957-1963) w skali 1:18
MODELIK 1:18 MERCEDES-BENZ 450 SEL 6.9 W116 (1975-1980)
| Producent | Norev |
|---|---|
| Skala | 1:18 |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Brązowy |
| Długość | ok. 26 cm |
| Kod produktu | B66040643 |
MODELIK 1:18 MERCEDES-BENZ GLA
| Producent | Norev |
|---|---|
| Skala | 1:18 |
| materiał | metal |
| Kolor | Srebrny |
| Długość | ok. 26 cm |
| Kod produktu | B66960269 |
MODELIK 1:18 MERCEDES-BENZ GLE COUPÉ
| Producent | Norev |
|---|---|
| Skala | 1:18 |
| materiał | metal |
| Kolor | Brązowy |
| Długość | ok. 26 cm |
| Kod produktu | B66960359 |
MODELIK 1:18 MERCEDES-BENZ KLASA S
| Producent | Norev |
|---|---|
| Skala | 1:18 |
| materiał | metal |
| Kolor | Biały |
| Długość | ok. 26 cm |
| Kod produktu | B66960633 |
MODELIK 1:18 MERCEDES-BENZ SL R107
| Producent | Norev |
|---|---|
| Skala | 1:18 |
| materiał | metal |
| Kolor | Granatowy |
| Długość | ok. 26 cm |
| Kod produktu | B66040678 |
MODELIK 1:18 MERCEDES-BENZ W123 TAXI
| Producent | Norev |
|---|---|
| Skala | 1:18 |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Beżowy |
| Długość | ok. 26 cm |
| Kod produktu | B66040670 |







