Opcje przeglądania
MODEL PATENTOWY BENZ 125 ROCZNICA
Modelik Benz rocznica 125 lat
MODELIK 1:43 BRABUS G500 4X4?
| Producent | mercedes-Benz |
|---|---|
| Skala | 1:43 |
| materiał | metal |
| Kolor | Żółty |
| Długość | ok. 12 cm |
| Kod produktu | 908-463-10 |
MODELIK 1:43 MERCEDES-AMG GLA 45
| Producent | Minimax |
|---|---|
| Skala | 1:43 |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Biały |
| Długość | ok. 10 cm |
| Kod produktu | B66960399 |
MODELIK 1:43 MERCEDES-AMG GLE COUPÉ
| Producent | I-iScale |
|---|---|
| Skala | 1:43 |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Szary |
| Długość | ok. 12 cm |
| Kod produktu | B66960821 |
MODELIK 1:43 MERCEDES-BENZ 3L FORMULA W154 1939
| Producent | Spark Model |
|---|---|
| Skala | 1:43 |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Srebrny |
| Długość | ok. 12 cm |
| Kod produktu | B66040439 |







