Opcje przeglądania
MODEL MERCEDES-BENZ EQS SEDAN LINIA AMG GRAFITOWY
Precyzyjnie odwzorowany model Mercedes EQS w skali 1:18. Idealny prezent dla kolekcjonera i fana marki Mercedes-Benz.
MODEL MERCEDES-BENZ KLASA V AMG-LINE SZARY
Model Mercedes-Benz Klasa V AMG-Line Szary
MODEL MERCEDES-BENZ S KLASA SEDAN V223
Model Mercedes-Benz S klasa sedan V223
MODEL MERCEDES-BENZ S55 AMG V220
Model Mercedes-Benz S55 AMG V220 (1999-2002)
MODEL MERCEDES-BENZ S600 W140
Model Mercedes-Benz S600 W140 (1994-1998)
MODEL MERCEDES-BENZ S600 W140 CZARNY
Model Mercedes-Benz S600 W140 Czarny
MODEL MERCEDES-BENZ SL 500 R 230
Model Mercedes-Benz SL 500 R 230
MODEL MERCEDES-BENZ SL 500 R 230
Model Mercedes-Benz SL 500 R 230
MODEL MERCEDES-BENZ SLK SREBRNY
Model Mercedes-Benz SLK Srebrny
MODEL MERCEDES-BENZ SPRINTER CZARNY
Model Mercedes-Benz Sprinter Czarny
MODELIK MERCEDES-AMG EQE SEDAN V295
Modelik Mercedes-AMG EQE Sedan v295
MODELIK 1:18 MERCEDES-BENZ 280 SE W108
| Producent | Norev |
|---|---|
| Skala | 1:18 |
| materiał | metal |
| Kolor | Żółty |
| Długość | ok. 26 cm |
| Kod produktu | B66040680 |
MODELIK 1:18 MERCEDES-BENZ C124 300CE
| Producent | Norev |
|---|---|
| Skala | 1:18 |
| materiał | metal |
| Kolor | Szary |
| Długość | ok. 26 cm |
| Kod produktu | B66040690 |
MODELIK 1:18 MERCEDES-BENZ SEL W116
| Producent | Norev |
|---|---|
| Skala | 1:18 |
| materiał | metal |
| Kolor | Zielony |
| Długość | ok. 26 cm |
| Kod produktu | B66040683 |
MODELIK MERCEDES 230SL PAGODA W113 (1963-1967)
Modelik Mercedes 230SL Pagoda W113 (1963-1967)







