Opcje przeglądania
MODEL MERCEDES-BENZ 190E W201 CZARNY
Model Mercedes-Benz 190E W201 Czarny
MODEL MERCEDES-BENZ 200 Kombi S123
Model Mercedes-Benz 200 Kombi S123 (1980-1985)
MODEL MERCEDES-BENZ 200 W115
Model Mercedes-Benz 200 W115
MODEL MERCEDES-BENZ 200W 114/W115
MODEL MERCEDES-BENZ 200W 114/W115 w KOLORZE ZŁOTYM W ORYGINALNYM OPAKOWANIU B66040665
MODEL MERCEDES-BENZ 500SL R129
MODEL MERCEDES-BENZ SL 500 R129 SKALA 1:18
MODEL MERCEDES-BENZ EQB, AMG LINE X243
Wiernie odwzorowany miniaturowy model Mercedes-Benz EQB AMG Line.
MODEL MERCEDES-BENZ SL 55 AMG R230
Model Mercedes-Benz SL55 AMG R230
MODELIK 1:18 MERCEDES-AMG E60 W124
| Producent | GT Spirit |
|---|---|
| Skala | 1:18 |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Biały |
| Długość | ok. 26 cm |
| Kod produktu | B66040640 |
MODELIK 1:18 MERCEDES-AMG GLS 63
| Producent | GT Spirit |
|---|---|
| Skala | 1:18 |
| materiał | metal |
| Kolor | Biały |
| Długość | ok. 26 cm |
| Kod produktu | B66965709 |
MODELIK 1:18 MERCEDES-AMG GT S
| Producent | Norev |
|---|---|
| Skala | 1:18 |
| materiał | metal |
| Kolor | Srebrny |
| Długość | ok. 26 cm |
| Kod produktu | B66960342 |
MODELIK 1:18 MERCEDES-BENZ W201
| Producent | Norev |
|---|---|
| Skala | 1:18 |
| materiał | metal |
| Kolor | Czarny |
| Długość | ok. 26 cm |
| Kod produktu | B66040663 |
MODELIK 1:18 MERCEDES-BENZ 200 W123 (1980-1985)
| Producent | Norev |
|---|---|
| Skala | 1:18 |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Zielony Czerwony |
| Długość | 26 cm |
| Kod produktu | B66040654 B66040653 |
MODELIK 1:18 MERCEDES-BENZ 300SL ROADSTER
Modelik Mercedes-Benz 300 SL W 198 II (1957-1963) w skali 1:18







