Opcje przeglądania
Rozmiar
Wysyłka w
Cena
-
od
do
CZAPKA DZIECIĘCA LEWIS HAMILTON F1
Czapka dziecięca z daszkiem Mercedes-AMG Lewis Hamilton F1
CZAPKA DZIĘCIECA Z DASZKIEM MERCEDES-AMG PETRONAS LEWIS HAMILTON
| Producent | mercedes-Benz |
|---|---|
| materiał | 100% Poliester z recyklingu |
| Kolor | Czarny |
| Wzór | Haft |
| Krój | Regulowany |
| Kod produktu | B67997056 |
CZAPKA SMART
Ta sportowa czapka z daszkiem ma atrakcyjną biało-niebieską kolorystykę. Na daszku znajduje się haftowany piktogram. Panele tylne posiadają panele siatkowe. Dopasowanie można regulować za pomocą metalowego zapięcia z wytłoczonym logo.
- biało niebieski
- 50% poliester / 50% bawełna
- haftowany piktogram
- uniseks
CZARNA PIŁKA PLAŻOWA
B66958288
Czarna piłka plażowa z PVC zapewni zabawe na basenie lub na plaży. Kula ma średnice około 25 cm i tworzy wizualne akcenty z logo gwiazdy w kolorze srebrnym.
Piłka plażowa jest odpowiednia dla dużych i małych w wieku 3+.
-Kolor: czarny
- materiał: PCV
- średnica: ok. 25 cm
- nie nadaje sie dla dzieci poniżej 3 roku życia
- jednostka opakowania: 40
DRES DZIECIĘCY MERCEDES AMG PETRONAS
Dres dziecięcy Mercedes AMG PUMA
DZIECIĘCA BLUZA Z KAPTUREM MERCEDES-BENZ
Dziecięca bluza z kapturem Mercedes-Benz
DZIECIĘCA CZAPKA Z DASZKIEM MERCEDES-BENZ LEWIS HAMILTON FORMULA 1 TEAM
| Producent | Mercedes-Benz |
|---|---|
| Materiał | 100% Poliester |
| Kolor | Czarny |
| Wzór | Haft |
| Krój | Regulowany |
| Kod produktu | B67996398 |
DZIECIĘCY PARASOL MERCEDES-AMG GT R
| Producent | Mercedes-Benz |
|---|---|
| Długość po zamknięciu | ok. 62 cm |
| Średnica po otwarciu | ok. 105 cm |
| Materiał | Poliester Guma gąbkowa |
| Kolor | Czarny Zielony |
| Kod produktu | B66955025 |
DZIECIĘCY PARASOL MERCEDES-BENZ ZIELONY
| Producent | Mercedes-Benz |
|---|---|
| Średnica po otwarciu | ok. 75 cm |
| Materiał | Poliester |
| Kolor | Zielony |
| Kod produktu | B66953298 |
DZIECIĘCY T-SHIRT KIEROWCY MERCEDES-AMG F1
Dziecięcy T-shirt kierowcy Mercedes-AMG F1
GRA MEMORY BRABUS
| Producent | BRABUS |
|---|---|
| Ilość elementów | 45 |
| Kod produktu | 908-000-04 |
JEŹDZIK DZIECIĘCY AMG GL63
Jeździk, samochód, pchacz, chodzik Mercedes-Benz GL 63 AMG czerwony
JEŹDZIK DZIECIĘCY AMG GL63 2w1
Jeździk, samochód, pchacz, chodzik Mercedes-Benz GL 63 AMG







