KOŁO ZIMOWE MERCEDES-BENZ KLASA G W465
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Oferta dotyczy 1szt. kompletnego koła (opona + felga i czujnik).
W celu kompletacji zestawu kompletnych kół do pojazdów Mercedes-Benz zalecamy weryfikację wg. nr nadwozia VIN nadwozia.
Nasz doradca pomoże Ci dobrać odpowiedni zestaw i odpowie na Twoje ewentualne pytania.
Ogumienie zimowe: Pilot Alpin PA5 SUV MO1
Producent: Michelin
Odpowiednie dla modelu Mercedesa Klasa G W465
Strona: Lewa, Oś: Przednia/Tylna
Dane techniczne
| Szerokość opony | 275 mm |
| Profil opony | 50 |
| Sezon | Zima |
| Powłoka | Brak informacji |
| Kolor | Szary |
| Wzór | pięcioramienne |
| Rozstaw śrub | 5x112 |
| Liczba felg w ofercie | 1 szt. |
| Szerokość felgi | 9.5" |
| Średnica felgi | 20" |
| Odsadzenie ET | 35,1 |
| AMG | Tak |
| Poziom hałasu zewnętrznego | 69dB |
| Klasa zew. hałasu toczenia | A |
| Klasa przyczepności | B |
| Klasa efektywności paliwowej | C |