KOŁO ZIMOWE MERCEDES-BENZ GLC (C254, X254) 255/45 R20
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Oferta dotyczy 1szt. kompletnego koła (opona + felga i czujnik).
W celu kompletacji zestawu kompletnych kół do pojazdów Mercedes-Benz zalecamy weryfikację wg. nr nadwozia VIN nadwozia.
Nasz doradca pomoże Ci dobrać odpowiedni zestaw i odpowie na Twoje ewentualne pytania.
Ogumienie zimowe: WinterContact TS 860 S MO1
Odpowiednie dla modelu Mercedesa GLC (C254, X254)
Oś: Tył/Przód
Dane techniczne
| Szerokość opony | 255 mm |
| Profil opony | 45 |
| Sezon | Zima |
| Powłoka | Połysk |
| Kolor | Szary |
| Wzór | wieloramienne |
| Rozstaw śrub | 5x112 |
| Liczba felg w ofercie | 1 szt. |
| Szerokość felgi | 9.5" |
| Średnica felgi | 20" |
| Odsadzenie ET | 32,1 |
| AMG | Nie |
| Poziom hałasu zewnętrznego | 73dB |
| Klasa zew. hałasu toczenia | B |
| Klasa przyczepności | B |
| Klasa efektywności paliwowej | C |