KOŁO ZIMOWE MERCEDES-BENZ E-KLASA (A238, C238, S213, W213) 275/35 R19
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Oferta dotyczy 1szt. kompletnego koła (opona + felga i czujnik).
W celu kompletacji zestawu kompletnych kół do pojazdów Mercedes-Benz zalecamy weryfikację wg. nr nadwozia VIN nadwozia.
Nasz doradca pomoże Ci dobrać odpowiedni zestaw i odpowie na Twoje ewentualne pytania.
Ogumienie zimowe: Pilot Alpin 5 MO
Odpowiednie dla modelu Mercedesa E-Klasa (A238, C238, S213, W213)
Strona: Lewa, Oś: Tył
Dane techniczne
| Szerokość opony | 275 mm |
| Profil opony | 35 |
| Sezon | Zima |
| Powłoka | Połysk |
| Kolor | Szary |
| Wzór | czteroramienne |
| Rozstaw śrub | 5x112 |
| Liczba felg w ofercie | 1 szt. |
| Szerokość felgi | 9.0" |
| Średnica felgi | 19" |
| Odsadzenie ET | 49 |
| AMG | Tak |
| Poziom hałasu zewnętrznego | 72dB |
| Klasa zew. hałasu toczenia | B |
| Klasa przyczepności | B |
| Klasa efektywności paliwowej | D |