FELGA MERCEDES-BENZ 15' A KLASA (V168/W168)
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Długa droga do perfekcji.
Felgi aluminiowe Mercedes-Benz nie tylko poprawiają wygląd Twojego pojazdu, ale także zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa.
Wszystkie koła są precyzyjnie dostosowane do Twojego pojazdu pod względem profilu obciążenia i wymiarów. Zanim Twoje felgi ze stopów lekkich będą mogły bezpiecznie towarzyszyć Ci w podróży, przechodzą szeroko zakrojony program rozwoju i testów. Każdy projekt koła musi przejść różnorodne testy wytrzymałościowe oparte na rygorystycznych wytycznych Mercedes-Benz, z których wszystkie przekraczają wymagania ustawowe. Należą do nich specjalne procedury testowe symulujące rzeczywiste wyzwania na drodze oraz badania materiałów w najnowocześniejszych urządzeniach rentgenowskich.
Felgi o wysokim połysku przechodzą dodatkowe testy, takie jak wystawienie na działanie silnie korozyjnej mgły solnej lub 28-dniowy program zmiennych warunków klimatycznych. Dopiero po pomyślnym przejściu wszystkich testów felgi mogą zostać włączone do oferty oryginalnych felg aluminiowych Mercedes-Benz.
Obręcze kół Mercedes-Benz ze stopów lekkich dostarczane są bez opon, kołpaków, kołpaków zaworów, śrub do kół i zamków do felg.
Dane techniczne
| Szerokość opony | 190 mm |
| Profil opony | 50 |
| Sezon | Zima |
| Powłoka | Połysk |
| Kolor | Srebrny |
| Wzór | czteroramienne |
| Rozstaw śrub | 5x112 |
| Liczba felg w ofercie | 1 szt. |
| Szerokość felgi | 5.5" |
| Średnica felgi | 15" |
| Odsadzenie ET | 54 |
| AMG | Nie |